Tytuł: Forum serwisu LosyZiemi.pl :: Odczuwanie burz geomagnetycznych

Dodane przez burachmura dnia 11-04-2017 22:25

Wibi, możesz przybliżyć lub skierować, w jaki sposób burze GM oddziałują na mózg i układ hormonalny? Z chęcią sobie poczytam.
Nie słyszę szumów, - nie mam ciszy w domu ani nawet cienia nadziei na ciszęSmile czy to jest przyczyną niesłyszenia tych szumów? Skąd mam nasłuchiwać, jeśli w końcu uda mi się zaznać ciszy?
do obserwacji zapomniałam dodać:
10-04 popołudnie - poruszanie się po mieście - więcej niż zwykle niebezpiecznych sytuacji na drodze i dziwnych manewrów wśród kierowców i pieszych, szczęściem obyło się bez żadnych zdarzeń, ale było "o włos",
11-04 - dziwnie zachowujący się piesi, kierowcy w miarę rozsądnie, ale może dlatego, że większość drogi do domu był korek. Nie zaobserwowałam w ciągu tych dni zwiększenia ruchu karetek na sygnale.
dziwna była bardzo mała ilość ludzi w sklepach spożywczych (święta?) za to dużo w aptekach, (teoria wzmożonych zachorowań podczas GM?)- byłam aż w dwóch aptekach, w których była długa kolejka z kaszlącymi ludźmi, przez co zrezygnowałam z zakupów. Nie wiem, czy nie jest zbyt pochopna ta obserwacja, wszak pogoda też sprzyja zachorowaniom.