Tytuł: Forum serwisu LosyZiemi.pl :: Odczuwanie burz geomagnetycznych

Dodane przez wibi dnia 10-04-2017 22:22

To od naszej czytelniczki, która pozwoliła tą wiadomość wkleić na Forum.

Witam serdecznie.
Jestem osobą która od dziecka fatalnie reaguje na zmiany pola magnetycznego.To nie tylko złe samopoczucie to także wiele dziwnych rzeczy które się zdarzają gdy to pole jest silne, fizyczne - psychiczne dolegliwości w chwili nasilenia to np niemożność rozmowy i przebywania w pobliżu urządzeń na które też ma to wpływ...nazywam to kopaniem, zawieszaniem sie odbiorem szumów itd.

Z moich wieloletnich obserwacji mogłabym to opisać, ale dzisiaj to skrót.itp.. Niestety w ostatnim czasie jest nasilenie które powoduje wręcz fizyczny ból i szumy, drętwienia, itp trwa to od lat specjalnie w trakcie nasilania się tych zjawisk odkryłam Losy Ziemi, zaglądałam na stronę w chwilach kiedy czułam, że coś zaczyna się dziać, pomagało mi to nie wpadać w panikę i nie np wzywać pogotowia bo dochodzą do tego jeszcze dolegliwości typu arytmia serca...i .strach to coś co w tym przypadku jeszcze nakręca te zjawiska.

Obserwuje je i żyję z nimi od wielu lat .Nauczyłam się funkcjonować i obserwować. Losy ziemi mi w tym pomagały, a zwłaszcza że mogłam zaglądnąć i widzieć czy znowu są jakieś komunikaty i pozostawałam anonimowa, teraz kiedy nadeszły zmiany, mogę chociaż napisać o tym. I dziękuję za to, że mogłam tam zerkać, a dzisiaj że mogę napisać i potwierdzić iż zmiany tam na słońcu mają ogromny wpływ na nas tu na ziemi i że powinniśmy mieć tego świadomość, obserwować, i dzielić się obserwacjami by móc zapobiegać wielu niedobrym zjawiskom, które wtedy się nasilają.

Jeśli ktoś jest tym zainteresowany mogę opisać moje obserwacje bardziej szczegółowo dotyczą one nie tylko mnie samej, ale też ludzi obok, zwierzęta domowe itp.

Pozdrawiam Ewa S .

Edytowane przez wibi dnia 01-01-1970 01:00