Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Forum serwisu LosyZiemi.pl » Parapsychologia i ukryte funkcje mózgu » TP*** - Odczuwanie zaburzeń magnetycznych
Kto jeszcze czyta ten temat? 2 gość(ci)
 Drukuj temat
Odczuwanie burz GM i JS
kristoffpl
Od wczoraj ból głowy jak na kacu, teściowa narzekała również na ból głowy, i małżonka. Ładna pogoda, słonecznie a samopoczucie takie sobie. Sporo osób przeszło infekcje górnych dróg oddechowych, w tym i ja. Dziesięć dni na antybiotyku, a kaszel nadal mi doskwiera. Wczoraj uczucie jak bym trzymał głowę w mikrofalówce. Chyba dziś bardziej uczucie kaca.

wibi

kristoffpl napisał(a):

Od wczoraj ból głowy jak na kacu, teściowa narzekała również na ból głowy, i małżonka. Ładna pogoda, słonecznie a samopoczucie takie sobie. Sporo osób przeszło infekcje górnych dróg oddechowych, w tym i ja. Dziesięć dni na antybiotyku, a kaszel nadal mi doskwiera. Wczoraj uczucie jak bym trzymał głowę w mikrofalówce. Chyba dziś bardziej uczucie kaca.

Tak jak napisałem, trwa oddziaływanie magnetyczne.
Ty prawdopodobnie miałeś infekcje wirusową, więc pamiętaj na przyszłość, że antybiotyków nie stosuje się na infekcje wirusowe, ponieważ nic to nie da oprócz dodatkowego osłabienia organizmu. Antybiotyki są do zwalczania zakażeń bakteryjnych.
Jak masz osłabiony organizm, to zażyj 2000 mg witaminy C na dobę, przez maksymalnie 3-4 dni.
Znacznie lepszy efekt osiągniesz.

milagros
Wtorek, 17.52 silne ukłucia w lewą skroń. W nocy wt/śr pobudka 3.20, wybudziły mnie ukłucia w to samo miejsce. Wstałam o 9.00, z mocnym bólem lewej połowy głowy. W uszach delikatnie szumi. 10.24 szpile w lewą stronę potylicy. Jak tak ma dzisiaj wyglądać środa, to ja dziękuję, bo sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie.... 10.40 ból z delikatnymi ukłuciami przeniósł się w okolice lewej skroni.

pietro
Wczoraj też mnie zakuwało, ale po prawej Smile

wibi
Wiele osób odczuwało ukłucia, ale zapewne zganiali to na bardzo wysokie ciśnienie, jakie mieliśmy. Jednak to było nasze słoneczko.

Kampra
Dzisiejszy wieczór to tragedia.Cały czas głowa boli i większy niepokój oraz duże rozdrażnienie,a jak u Was?

eveden
W skrócie:
20.01;ok godz.11.tej silna arytmia ,w pracy totalna szajba do późnego popołudnia.Dużo zaburzeń ze strony układu krążenia i napadowe bóle głowy.Ludzie strasznie chaotyczni.

21.01 w pracy nadal obłęd(nerw drga) od zaburzeń krążenia poprzez emocjonalne oraz wzrost odczuć bólowych w stanach przewlekłych.,Tz.dzień zombicos1
A u mnie chyba z nerwów trzymanych na krótkim postronku,ciśnienie w górę na zmianę z mocnymi ukłuciami w lewą skroń. Po 20 tej dopadł mnie paskudny ból głowy.Humory kiepskie.

21/22.01 w nocy sny poplątane realistyczne... i pobudka ok 3 ciej bo drugiej połowie cukier na łeb na szyję poleciał w dół.Frown
22.01 - Poranek nawet nawet,ale już od 14 tej znowu emocjonalni w akcji , tym razem ci bardziej pozytywni,ale strasznie meczący.
Po 20 tej wyraźny wzrost szumów ,a po 22 drugiej piski, ok 22.45 mocne parestezje z ukłuciem w sam czubek głowy. szumi strasznie głośno i znowu szpila w czubek 22.45Shock

milagros
Ja znieczuliłam się 4 tabletkami. Bez prochów nie przetrwałabym dzisiejszego, koszmarnego dnia. Jest 23.18 i nadal mnie kłuje, tym razem w prawej skroni. Odczucia delikatne, ale są. Znajomi w otoczeniu kwiąkający. Uskarżali się na bóle głowy, oblałe dawno kontuzjowane miejsca i arytmie. Uczniowie - dzieci, jak po prochach ... spowolnieni, niekumaci, rozkojarzeni. Ciekawe jaka będzie noc??? W uszach głośny, modulujący szum.

Kampra
Jak dzisiaj się czujecie?

eveden
23.01 poranek z serii "zombi"potem jak na" przyspieszonym" filmie wszyscy naraz i ze wszystkim naraz, niekoniecznie koniecznie....czyli zwariować można było.
Zwolnili dopiero ok.16 tej.Po 18 zrobiło się sennie.Frown
Cały dzień parestezje po lewej stronie głowy.Do 20 tej szum mało słyszalny,za to po 22 giej do teraz głośny i uciążliwy czyli cd. nastąpi wkrótce.....

milagros
A u mnie wyjątkowo wszystko OK. Aż nie wierzę, że to piszę. Cisza przed burzą?

Kampra
Ja dzisiaj już też lepiej,chodź rano było bardzo sennie Grin Zobaczymy jutro co dzień przyniesie <3

eveden
24.01.piatek Dużo niewyspanych i nieuważnych sami nie wiedza co robią. Skoki ciśnienia i skoki emocji widoczne po godzinie 14 tej.Dużo infekcji i powikłań po infekcyjnych. Zaburzenia krążenia i rozbuchane stany przewlekłe Ok 16 tej wylegli znerwicowani emocjonalni...... Dużo modulacji szumówShock
A dzisiejszy(25.01) poranek pod hasłem" marudy i pretensjonalni "w natarciu,ale ogólnie spokojnie w porównaniu do 23 i 24 tego.

eveden
Wczoraj nasilone objawy chorób przewlekłych,nakręcające się odczucia bólowe,kłopoty ze snem oraz zaburzenia koncentracji.Dzisiaj cd.dodatkowo nasilające się infekcje.
P.S.22.30 uczucie jakby ziemia pod stopami drgała?

Kampra
Witam.Dzisiaj od po południa duże zmęczenie.Wieczór dzisiejszy o wiele nie lepszy bo nasiliły się bolę mieśni i dolegliwości nerwicowe są większe Sad A jak u was sytuacja?

eveden
Dzisiejszy dzień spokojny.Wieczorem wzrost szumów, przeskok częstotliwości ok 20 tej .Teraz intensywniejszy szum' z przelotami "z lewej na prawą stronę.

pietro
Przed 22 godz. Ukłucia w prawej skroni.

wibi

pietro napisał(a):

Przed 22 godz. Ukłucia w prawej skroni.

O kilka godzin wcześniej nie odczuwałeś ukłuć?

pietro
Raczej nie, może te ukłucia były związane z czym innym, wieczorem robiłem lekką gimnastykę i w podczas ruchu się pojawiły, wcześniej kanapowy styl, a może mało dotleniony byłem i nie czułem. Około 11 przed południem usypiałem na siedząco, co raczej mi się nie zdarza.
Edytowane przez pietro dnia 10-02-2020 13:34

eveden
Dzień nakręconych emocjonalnych,zwariowanych normalnych,eksplodujących nerwusów,potykających się o własne nogi gap, niewyważonych słów,wyjących karetek i wozów straży pożarnej,awarii trakcji,odgłosów diabelskich w wentylacji,literówek w tekstach i wszystkie inne plagi w poniedziałkowym pakiecie .Czyli sodoma i gomora w wielkim mieście.
Finał :nerwy w strzępach ,ciśnienie skacze,w domu topór wojenny odkopanysiekiera a to dopiero pierwszy dzień tygodnia.Shock

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.23
7,133,500 unikalne wizyty