Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Forum serwisu LosyZiemi.pl » Parapsychologia i ukryte funkcje mózgu » TP*** - Odczuwanie zaburzeń magnetycznych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Odczuwanie burz GM i JS
eveden
Uwaga dzisiaj dzień tz. "świra"(uwaga na drogach i nie tylko) i nasilania się objawów krążeniowych i bólowych."Mikroby" tez szaleją(podobnie jak literówki) uwaga na infekcje i zakażenia bakteryjne.Koncentracja na minusie Sadszumy modulują .

karolinaac
Mieliśmy szczęście dziś podróżować-dramat...koncentracja na najwyższym poziomie bo bezmyślność na drodze królowała.
W galerii handlowej co jakiś czas komunikat o pozostawieniu dokumentów, karty...i dziecka.
Osobiście odczuwam plecy i co jakiś czas muszę się położyć i porobić kilka ćwiczeń, ból głowy również się odzywa.
Od kilku dni również czuje jak moja nerwica i lęki wracają. Bardzo tego nie lubię bo zauważyłam, że coraz dłużej zajmuje mi uporać się z tym niż bym chciała.

boad
Od wczoraj słyszę intensywny dżwięk wysokiej częstotliwości, na szczęście nie boli głowa. Natomiast włączyły się bóle stawowe, szczególnie w miejscach zwyrodnień (prawy bark, stawy palców dłoni, odcinek lędżwiowy kręgosłupa). Jest znośnie.

wibi
Jutro kolejne oddziaływania, więc efekt się zwiększy.
Na szczęście powinny być słabe.

eveden
Rano nawet energicznie,ale godzina po godzinie energii mniej za to nasilenia oddziaływania mocniejsze.Karetki od 10 tej w ciągłym ruchu.Zaburzeń krążenia c.d. Od wczoraj niestabilne cukry,ciśnienia,nasilone odczucia bólowe. Po godzinie 18 tej wzrost odczuć negatywnych w tym szumów usznych.

eveden
Od rana próbuje wbić się na forum ,ale jak stale coś się dzieje .Uważajcie dzisiaj bo dzień emocjonalistów i tych co koncentracja i potykają się o własne nogi. Zwariować można.Od biegających bez celu poprzez histerie do takich co już od ok 11 tej łapali się za czuby siekiera Skokowe nakręcenia prawie bez przyczyny bardzo niebezpieczne .Większość dzieciaków jak z po zjedzeniu kg słodyczy Shock
Nasilone odczucia bólowe.

kristoffpl
Od ok godziny 15 narastająca senność, jakaś masakra głowa coraz cięższa, oczy się same zamykają. Ucisk w głowie.

dbuba
U mnie net zgłupiał dokumentnie. Nie szło nic kliknąć. Połączenie zrywane co kilka minut. Głowa pęka i teraz rośnie. Buja mnie jak na dobrej łajbie. Szkoda,że nie jestem na jeziorach.

aut18
U mnie 3/4 NC+ nie działała pod wieczór (brak sygnału) ale TVP i Polsat były idealne. Jeszcze możliwość, że u mnie konwerter padł, czego bym sobie nie życzył (specyficzne ograniczenia wymiarowe w antenie Casergeina z podwójnym odbiciem).

wibi

aut18 napisał(a):

U mnie 3/4 NC+ nie działała pod wieczór (brak sygnału) ale TVP i Polsat były idealne. Jeszcze możliwość, że u mnie konwerter padł, czego bym sobie nie życzył (specyficzne ograniczenia wymiarowe w antenie Casergeina z podwójnym odbiciem).

Chmury też mogą mocno tłumić sygnał.

wibi
W środę, 7 sierpnia wystąpi średnie oddziaływanie magnetyczne.

wibi
Poniższy wykres przedstawia odczuwalność zmian magnetycznych przez człowieka, według pomiarów i mojego algorytmu. Ostatnia doba.
Obserwujcie te zmiany i zgłaszajcie mi, czy według Was pokrywają się z odczuciami.

i.postimg.cc/9476DL8m/Odczuwalno-zmian-magnetycznych-2019-08-08-22h.jpg

Wykres w czasie UTC, czyli czas w Polsce minus 2 godziny.
Szczyt wystąpił około 8-mej naszego czasu (6-ta UTC).

kristoffpl
Witam u mnie jest podwyższona nerwowość, rozdrażnienie od niedzieli 04.08., zmęczenie, senność. Kierowcy jedni jeżdżą aż zbyt wolno, a inni szarżują jak rajdowcy, ogólnie dziwne zachowania również rowerzystów. Nie wiem jak to opisać ale jak mam coś zrobić to czuje podenerwowanie, brak chęci do działania. A jak mnie irytuje marudzenie dzieci oOO własnych myśli nie słyszę. Dziś również literówki się wkradają.

wibi
Wkrótce wystąpią silne oddziaływania, dziś napiszę o nich w LosyZiemi.

eveden
Dzisiaj od rana senność niesłychanaSad
potem wszystko wkurzało i cierpliwości popalić dałoAngry
jak by tego było mało po 16 tej koncentrację całkiem wywiałoCool
Szumy za to wzrosły niesłychanie ,tak że głuszyły głupie gadaniePfft
Po 19 tej w głowie się kręciło,a po 21 wszej piknęło w uchu aż miło Shock
teraz piszczy niesłychanie i jak tu spać w tym bałaganie.....Frown

wibi
Dobry wierszyk Smile

pietro
Rano miałem lekkie zaburzenia widzenia, obraz mi drgał gdy próbowałem czytać, a wcześniej w nocy miałem mocno dokuczliwe spięcia w mózgu, byłem przekonany że to z innego powodu, a teraz znowu nic nie wiem...

eveden
Internet dzisiaj szaleje i przerywa. Literówki eh...
Od samego rana pomimo rześkiego poranka,ludziska jak zombi koncentracja spada na twarz. Za to mękoły i emocjonalni w natarciu.Shock
Uważność na drodze i nie tylko wyjdzie dzisiaj " in plus"Cool
Warto dotrwać do końca wakacji w formie nieuszkodzonej ,a nie usztywnionej lub jeszcze gorzej- sztywnej .

wibi
Ostanie ponad 5 dni pomiarów, i wyliczenia związane z drganiami magnetycznymi ziemskiego pola.
Wyliczenia są na bazie energii drgań magnetycznych z pomiarów w trzech osiach.
Porównujcie wykres do swoich zmian samopoczucia, a w przyszłym algorytmie uwzględnię polaryzacja drgań z trzech osi.

i.postimg.cc/sv50MrRy/Odczuwalno-zmian-magnetycznych-2019-08-12-128h.jpg

wibi
Nie ma chętnych, żeby odnieść się swoim samopoczuciem względem zmian na wykresie, więc nie ma sensu, żeby wrzucać tu nowe wykresy. Wasz wybór.

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.28
6,933,379 unikalne wizyty