Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Forum serwisu LosyZiemi.pl » Parapsychologia i ukryte funkcje mózgu » TP*** - Odczuwanie zaburzeń magnetycznych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Odczuwanie burz GM i JS
eveden
Uwaga dzisiaj dzień tz. "świra"(uwaga na drogach i nie tylko) i nasilania się objawów krążeniowych i bólowych."Mikroby" tez szaleją(podobnie jak literówki) uwaga na infekcje i zakażenia bakteryjne.Koncentracja na minusie Sadszumy modulują .
 
karolinaac
Mieliśmy szczęście dziś podróżować-dramat...koncentracja na najwyższym poziomie bo bezmyślność na drodze królowała.
W galerii handlowej co jakiś czas komunikat o pozostawieniu dokumentów, karty...i dziecka.
Osobiście odczuwam plecy i co jakiś czas muszę się położyć i porobić kilka ćwiczeń, ból głowy również się odzywa.
Od kilku dni również czuje jak moja nerwica i lęki wracają. Bardzo tego nie lubię bo zauważyłam, że coraz dłużej zajmuje mi uporać się z tym niż bym chciała.
 
boad
Od wczoraj słyszę intensywny dżwięk wysokiej częstotliwości, na szczęście nie boli głowa. Natomiast włączyły się bóle stawowe, szczególnie w miejscach zwyrodnień (prawy bark, stawy palców dłoni, odcinek lędżwiowy kręgosłupa). Jest znośnie.
 
wibi
Jutro kolejne oddziaływania, więc efekt się zwiększy.
Na szczęście powinny być słabe.
 
eveden
Rano nawet energicznie,ale godzina po godzinie energii mniej za to nasilenia oddziaływania mocniejsze.Karetki od 10 tej w ciągłym ruchu.Zaburzeń krążenia c.d. Od wczoraj niestabilne cukry,ciśnienia,nasilone odczucia bólowe. Po godzinie 18 tej wzrost odczuć negatywnych w tym szumów usznych.
 
eveden
Od rana próbuje wbić się na forum ,ale jak stale coś się dzieje .Uważajcie dzisiaj bo dzień emocjonalistów i tych co koncentracja i potykają się o własne nogi. Zwariować można.Od biegających bez celu poprzez histerie do takich co już od ok 11 tej łapali się za czuby siekiera Skokowe nakręcenia prawie bez przyczyny bardzo niebezpieczne .Większość dzieciaków jak z po zjedzeniu kg słodyczy Shock
Nasilone odczucia bólowe.
 
kristoffpl
Od ok godziny 15 narastająca senność, jakaś masakra głowa coraz cięższa, oczy się same zamykają. Ucisk w głowie.
 
dbuba
U mnie net zgłupiał dokumentnie. Nie szło nic kliknąć. Połączenie zrywane co kilka minut. Głowa pęka i teraz rośnie. Buja mnie jak na dobrej łajbie. Szkoda,że nie jestem na jeziorach.
 
aut18
U mnie 3/4 NC+ nie działała pod wieczór (brak sygnału) ale TVP i Polsat były idealne. Jeszcze możliwość, że u mnie konwerter padł, czego bym sobie nie życzył (specyficzne ograniczenia wymiarowe w antenie Casergeina z podwójnym odbiciem).
 
wibi

aut18 napisał(a):

U mnie 3/4 NC+ nie działała pod wieczór (brak sygnału) ale TVP i Polsat były idealne. Jeszcze możliwość, że u mnie konwerter padł, czego bym sobie nie życzył (specyficzne ograniczenia wymiarowe w antenie Casergeina z podwójnym odbiciem).

Chmury też mogą mocno tłumić sygnał.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.05
6,830,223 unikalne wizyty