Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Ból głowy, a promieniowanie słoneczne i geomagnetyzm
Gelix
też cienko spałem w nocy, co chwile pobudka......... tez muszę spróbować z nakryciem głowy........

Lagunasun
Chmm a ja akurat bardzo dobrze dzis spalamSmile Glowa mnie nie boli, moze to zalezy od tego czy jestesmy niskocisnieniowacami czy w normie jest wszystkoSmile Jedyne co czuje , to ogolnie takie zmeczenie, ale mysle, ze to przesilenie jesienne...I koncentracja jeszcze tez moze taka slabsza, pomimo kawy ... macie cos podobnego?

WildLady
Ja jestem jakaś podminowana, ale ponieważ oglądam turniej Masters (fascynujący mecz Radwańskiej z Woźniacką) - to może przyczyniły się emocje ?

WildLady
Wzmianka o ciśnieniu zmobilizowała mnie do pomiaru, normalnie mam skłonności do niskiego - a tu proszę: 190/114 Sad
normalnie nie miewam takich sensacji....

Maslarz
Ta jedynka na początku to chyba przekłamanie, bo jak nie to natychmiast do lekarza albo na pogotowie.

WildLady
Żartujesz ? dopiero lekarze mogą człowieka wykończyć... zaraz zmierzę jeszcze raz, te elektroniczne pomiary nie są zbyt wiarygodne (opinia lekarzy), spróbuję na starym ręcznym...
ale wiesz jakie są rodzaje białej śmierci? sól, cukier i służba zdrowia ! Smile

Lagunasun
Hahha Smile

A cisnienie jakie powinno byc w normie ?

wyraz
moja żona kiedyś liznęła trochę wiedzy na temat plam. Z mojego doświadczenia wiem, że jak były wybuchy na słońcu w 2010 a może to był 2011 w ten sam dzień poroniło wiele kobiet, innym płód odrywał się od łożyska. Mówię tu o gigantycznej ilości kobiet nie o 2 - 20 przypadkach tylko o setkach.
Więc osobiście uważam, że te plamy jak i wybuchy muszą mieć wpływ na nasze życie, w końcu to najbliższa gwiazda naszej planety tworzymy z nią całość.

Maslarz
Bardzo ciekawy problem. jakoś nikt na to nie zwrócił uwagi. Warto byłoby przeanalizować problem pod tym kątem.
Edytowane przez Maslarz dnia 02-10-2013 22:20

Czita

nnnka napisał(a):
Dla zainteresowanych WPŁYW SZTORMÓW GEOMAGNETYCZNYCH NA EMOCJE I TREŚĆ MYŚLENIA
http://priveee.dy...136-04.htm

.... czy ktoś czytał tą książkę
i ma jakieś przemyślenia na ten temat czy warto ją kupić bo limit w tym miesiącu na książki wyczerpałam ... kiedyś na jakimś forum próbowałam rozmawiać na temat wpływu dużej aktywności słońca na człowieka i na życie społeczne ale wywołało to tylko ogólną radość...

wibi
Proponuję przypomnieć sobie ten temat, który zaczęliśmy w 2011 roku.

asuan
Jeśli chodzi o samopoczucie to od rana mnie zatyka w klatce piersiowej , a moja suka oszczeniła się dziś o 10 dni wcześniej niż miała to zrobić. Smile ( dla psa to dużo wcześniej przy standardowej 62 dniowej ciąży)
Naucz się postrzegać i doświadczać świat swoimi oczami , a nie oczami i przekonaniami innych , wyjdź po za obowiązujące schematy i wzorce , a dostrzeżesz dużo więcej niż nawet oczekujesz..... asuan..

sgania
Ja mam tak od 12 ból głowy, i coś czuję że zaczyna się nasilać. Zobaczymy co będzie dalej.

Barb
Ból głowy w dniu dzisiejszym kompletnie nie odpuszcza i do tego jeszcze lekkie zawroty.... ciekawe tylko co dalej...

WildLady
ja dziś obudziłam się sporo wcześniej niż zwykle, ale co dziwne - mnie głowa nie boli... właściwie od dłuższego czasu obserwuję, że u mnie głównym objawem jest bezsenność... więc jednak organizmy różnie reagują...

wibi

więc jednak organizmy różnie reagują...

Różnie reagują, ale raczej to chodzi o wiek osoby.
Nie miałaś problemów z brakiem koncentracji (takie "otępienie")?
Zaobserwowałem 4 różne objawy u ludzi.

Teo79
Barb&WildLady opiszcie swoje diety pod kątem żelaza proszę.
Pozdrawiam

haway
Bol glowy zaczal sie okolo godziny 15 czasu londynskiego i do tej pory nieodpuszcza. Slysze szum i 2 rodzaje piskow/gwizdow i to bardzo glosno. Dawno tak glosnych szumow i piskow nie mialem.

wibi
Dlatego, że mamy bardzo silną burzę.
Teraz trochę "odpuściła", ale to jeszcze nie koniec.

Barb
Teo, hm... muszę się nad tym zastanowić... akurat w ostatnich dniach to za dobrze to się nie odżywiam, pod wieloma względami, jednakże nie ma to żadnego wpływu na ból głowy. Dzisiaj natomiast jest znośnie Wink ale przecież na chwilę odpuściło... ale już chyba niebawem się znowu zmieni, bo dziwna nerwowość we mnie wstąpiła Wink

Przejdź do forum: