Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Drukuj temat
Odczuwanie burz geomagnetycznych
wibi
Z ostatnich godzin - agresja.

Atak na policjantów na Polach Elizejskich. Przyznają się dżihadyści
http://www.tvn24....33526.html

Krewki pasażer zaatakował pilota. Nie podobało mu się jego zachowanie
http://www.tvn24....33630.html

Jarpen1144
Witam Serdecznie
Dzisiaj rano o godzinie 5:00 czasu Szkockiego obudziły mnie ogromne bóle jak gdyby coś mnie kuło w okolicy krzyża , nie mogłem leżeć musiałem wstać i gdy wstałem energia się ustabilizowała . Miewam bóle stawów i kości impulsywnie gdy to się dzieje w lewym uchu występuje szum jak gdybym zanurzył się w wodzie na chwilę i jego tonacja z głębokiego wzrasta do bardzo subtelnego wtedy widzę też zmianę nasilenia odbioru kolorów z otoczenia staja się one jaśniejsze i jak gdyby drgają .
Pozdrawiam Serdecznie Smile

bronek
Zaczyna się.

s4.postimg.org/ynarhwrl5/noaa_mag_3d_half.gif

wibi
Zaczyna się.

@Bronek, to się już dawno zaczęło.
Pokazujesz co się dzieje na orbicie, ponieważ tam są satelity GOES 13 i 15, a to nie ma za wiele wspólnego z tym, co się dzieje w jonosferze i tu na ziemi.
To dwa różne oddziaływania.

eveden
Witam. a pro po wczorajszego wieczoru .... spostrzeżenie ...wczoraj wieczorem tak jak pisałam byłam na koncercie i szczególnie cztery rzeczy mi się wydały powiązane mniej więcej w jednym czasie ; okolice 21-22 ożywienie na sennym koncercie ...takie można powiedzieć tłumne, nie związane z muzyką pisałam o tym wczoraj, do tego niewiele później decyzja osoby w depresji ledwie siłą wyciągniętej z domu...wyraźnie ożywionej, o kontynuacji wieczoru ..wcześniej stan tz stand by i niesamowity kolor nieba i szalejące zwierzaki w tym 15 letni pies staruszek... )
A dzisiaj Rano ok 9 tej nieprzyjemne ukłucia w głowie, potem wizyta u dentysty umówiona...a tam same przypadki nagłe ..tz ból zęba nagły napadowy...kolejka ...a ja się spieszę do pracy...u..znieczulenie oj słabo...w głowie się zakręciło...wiercenie katorga świszczy w mózgu...uf po ...szybko do pracy..w tramwaju cisza jak przed burzą ...a potem zawirowanie, parę nerwowych telefonów i w trakcie pracy...ok 13 tej zanotowałam w trakcie ważnej rozmowy zupełną pustkę w głowie ...cudo jakby gumką wymazali mi wiedzę ..a człowiek naprzeciwko siedzi i się gapi to dopiero horror na szczęście klik i zaskoczyło za to za oknem słychać wycie karetek....nerwowo...a potem uspokojenie....dotarłam do domu ok 17 tej sprzężenie zwrotne w radio,za oknem słychać karetki ...drugi rzut ok.18.30 to już czysta awantura...i nawet mnie udało się wyjść z siebie ...telefon kopie, głowa boli, a w uszach szumi ...i teraz też się nasila 22.55 Polska ...oj Frown...a w uszach szum ... a i zapomniałam...sny z 19 na 20 niektórzy mieli wisielcze...bez przenośni...a na zewnątrz zimno...a zwierzęta cyt...zasnęły.Smile
Edytowane przez eveden dnia 22-04-2017 15:48

pietro
Wczoraj był masakryczny dzień, taka złość ze mnie wychodziła i dziwne myślo-twory Wink ciężko było dystans zachować, dobrze że byłem sam, bo inaczej kłótnia gotowa... Buczenie, świszczenie jest ze mną prawie cały czas, także ciężko mi zaobserwować nasilenia, dziś od rana napięcie, ludzie pomimo piątku pobudzeni, skłonni do przekazywania prawdy w złośliwy sposób, ukucie w głowie ok. 18 godz.
edit. i 23:30
Austria
Edytowane przez pietro dnia 22-04-2017 14:02

Jarpen1144
19:00 czasu Szkockiego w otoczeniu ludzi można świadomie odczuć jak gdyby każda rzecz z otoczenia ludzie jak i zwierzęta czy przyroda miała jak gdyby własne pole (szumu, lub oddziaływania)wszystko wydaje się szumieć jak kable wysokiego napięcia , intensywne kolory twórcze myśli , wielki spokój we mnie wyczuwalny nie pokój w ludziach , natura wydawała się nadzwyczaj Harmonijna , wszystko idealne i znowu przejawy myśli zupełnie obcych wybiegających za ramy przeciętnego człowieka ( jak by jakaś wiedza zalewała umysł tylko ciężko ją odebrać i przetworzyć bo za dużo informacji na jedna chwile) obecnie teraz jestem bardzo pobudzony .

dbuba
eveden napisał(a):
A dzisiaj Rano ok 9 tej nieprzyjemne ukłucia w głowie, potem wizyta u dentysty umówiona...a tam same przypadki nagłe ..tz ból zęba nagły napadowy...kolejka ...a ja się spieszę do pracy...u..znieczulenie oj słabo...w głowie się zakręciło...wiercenie katorga świszczy w mózgu...|

No to jakaś epidemia zębowa. U mnie 3 znajome osoby u zębologa wylądowały. A u mnie z zębami trwała walka. Ból jak reumatyczny, tylko że w zębach. A wczoraj miałam kopa do pracy. Sama z siebie. Tak po prostu.
Czasem w ludziach, nagle tak, zajdzie zmiana, ... i zrzucają swe przebrania ...

wibi
Jeśli poczujecie ukłucie w głowie, piszcie o której godzinie wystąpiło i z której strony. Napiszcie wtedy swoją lokalizację (kraj). Czas proszę podawać jako lokalny lub uniwersalny (zaznaczyć).

Aktywność plam słonecznych jest w miarę wysoka, więc odczuwalność zjawisk z tym związanych powinna wzrastać.

haway
Dziś w nocy w polsce (czasu polskiego) obudziłem się o 5:00, a moja ciocia o 5:30, nie byłem w stanie zasnąć do godziny 7:00, ciotka tak samo do 7:00 nie zasnęła. Później niby zasnąłem i śniło mi się coś, ale co pół godziny przebudzałem się. Po 9:15 wstałem i tak do tej pory jestem zakręcony.

eveden
Witam .dzisiaj jest kiepsko od rana samopoczucie koszmarne dzwoni piszczy i dodatkowo bóle głowy od 13 tej z kłuciami i zawrotami ok 14 tej mroczki ,słabo i teraz tez nie lepiej ...czasami mam dość ..zastanawiania się czy nie wezwać karetki, poprzednio diagnoza migrena ...ach dupa ,a nie migrena zwariować można Shock..no nikt u mnie nigdy nie zdiagnozował migreny..arytmie tak,( i na to łykam tabletki) no i grunt to wytrzymać i nie wpaść w panikę( w głowie szum ze zwrotnym sprzężeniem do granic wytrzymałościSad komp nie współpracuje telefon kopie nawet przez słuchawki, zwierzaki podenerwowane ...staruszek pies nie może się położyć, bo stawy go bolą więc dreptał tam i z powrotem...teraz stoi i próbuje się ułożyć i nic z tego...chyba muszę przejść w stan Zen bo zwariuję...ech
PS.Klucia po lewej stronie głowy,mrowienia też dodatkowo silne góra głowy ukłucie ok15 tej)
Edytowane przez eveden dnia 22-04-2017 15:54

youk
Kwiecień ogólnie jest burzliwy patrząc na ludzkie zachowania. W ostatnim tygodniu w moim mieście młody człowiek, który chciał skoczyć z mostu. W niedalekim mieście znaleziono właśnie ciało innego młodego człowieka, którego życie doprowadziło do załamania i takiej decyzji. Dzisiaj usłyszałam o kolejnym samobójstwie młodego mężczyzny w miejscowości niedaleko mojej.

wibi
PS.Klucia po lewej stronie głowy,mrowienia też dodatkowo silne góra głowy ukłucie ok15 tej

Jak widzę, to u wszystkich co mi zgłaszali, ukłucia w głowie występują od wczoraj po lewej stronie. Piszcie, gdyż to jest istotne.

Kwiecień ogólnie jest burzliwy patrząc na ludzkie zachowania.

Zawsze przez około 2 miesiące po równonocy jest "burzliwie", to wiąże się z ustawieniem pola geomagnetycznego.

W ostatnim tygodniu w moim mieście młody człowiek, który chciał skoczyć z mostu. W niedalekim mieście znaleziono właśnie ciało innego młodego człowieka, którego życie doprowadziło do załamania i takiej decyzji. Dzisiaj usłyszałam o kolejnym samobójstwie młodego mężczyzny w miejscowości niedaleko mojej.

Ze statystyk wynika, że średnio dziennie 30 osób popełnia samobójstwo, a momentami ilość wzrasta do ponad 50 osób.

eveden
Super..Sad ..a ja odnoszę wrażenie ze coś jest nie tak ,bo u mnie to się nasiliło bardzo w tym roku, jakbym razem se smogiem (dym) nawdychała się mikroskopijnych kawałków metalu, a one z płuc dostały się do głowy i szleją wydajać paskudne dźwięki. A już gdy zbliżę np tel kom. lub do czegoś co generuje pole elektromagnetyczne. To pojawia się coś tak paskudnego w odczuciu że naprawdę trudno to opisć.... dodatkowo stale otacza nas Smog elektromagnetyczny. W miastach jest coraz większy Niestety !!!..a już totalna katastrofa jak jest zawirowanie w górze jak kiedyś określałam siebie ze jestem meteopata psychopata to teraz jestem elektro- magneto - szajbacos1 ,ale jeszcze logiczne myślenie jako tako czyli po japońsku. pozdrawiam wszystkich z podobnymi problemami ....wytrzymamy a co Grunt to zachować optymizmSmile..ale mi dzisiaj dokucza...oj oj czuję jakby mi klepsydra się przysypywać w głowie a do tego nie mogę mówić bo głowa to super pudło rezonansowe i mówienie wprowadza w wibracje struny głosowe ,a one dodatkowo sprawiają iż ...paskudne wrażenia szmerowo szeleszcząco prądowe sięe wzmagają brr..
Oj ciężko dzisiaj nie dać się zwariować ...skupienie uwagi na czymś jest trudne,ba wręcz z bólem ale wyłączyć sie nie da...Frown
Ps . Z wiadomość z obserwacji.... rano tz ok 10 tej ogólne pobudzenie wśród ludzi z alkoholową chorobą ..czyli nie wiedzą co robią są rozdrażnieni i zaczepni lub zupełnie rozkojarzeni w pobliżu pracy jest jadłodajnia dla tych co upadli już nisko..ale jeszcze wstają i idą...im też szumi ha tyko z innego powodu.

wibi
wibi napisał(a):
Z ostatnich godzin - agresja.

Atak na policjantów na Polach Elizejskich. Przyznają się dżihadyści
http://www.tvn24....33526.html

Krewki pasażer zaatakował pilota. Nie podobało mu się jego zachowanie
http://www.tvn24....33630.html

Panika na paryskim dworcu. Aresztowano mężczyznę z nożem
http://www.rmf24....Id,2385731

Z piątku: Awantura na pokładzie samolotu. Pracownik: "Uderz mnie"
http://www.rmf24....Id,2385666

eveden
Już cztery razy w ciągu ostatniego tygodnia rosyjskie bombowce niebezpiecznie zbliżyły się do granicy Stanów Zjednoczonych. Do incydentów doszło w pobliżu Alaski. Pierwsze dwa przypadku dotyczyły samolotów patrolowych IŁ-38, kolejne- bombowców TU-95.
Radio Polskie

To też forma agresji i ....

Pobił niemowlę. "Uderzanie dziecka w głowę traktował jako sposób na jego uciszenie" Zarzuty usiłowania zabójstwa przez zaniechanie oraz narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia postawiła w sobotę łódzka prokuratura matce dwumiesięcznego chłopca, który z obrażeniami ciała trafił w piątek do szpitala. Wcześniej zarzuty usiłowania zabójstwa i znęcania się nad dwumiesięcznym chłopcem usłyszał jej konkubent. (http://www.tvn24.pl)
22 kwietnia 2017, 17:09 (http://www.tvn24.pl)

aleks2000
Czy te wszystkie zjawiska mogą mieć wpływ na podwyższone ciśnienie? W tamtym roku bardzo bolała mnie głowa w kwietniu i w tym jest to samo. Jak mierzę ciśnienie, to mam wysokie. Potem to przestaje i przez resztę roku mam spokój. Zobaczę, czy w tym roku będzie to samo.
Szumy w uszach to szaleństwo. Jak rozmawiam przez telefon komórkowy, to czuję kłucie w uchu.

wibi
Czy te wszystkie zjawiska mogą mieć wpływ na podwyższone ciśnienie?

Burze jonosferyczne mocno wpływają na ciśnienie krwi.
Dlatego wzrasta wtedy ilość zawałów serca i udarów mózgu.

eveden
śmiem przypuszczać iż ...wzrasta tęż ilość ujawniających się objawów mogących wskazywać na poważne choroby lub zespoły chorobowe...dotyczy to np. chorób neurologicznych,autoimmunologicznych ,nowotworowych ,,,czyli z grubsza tych na które mogą mieć wpływ pobudzający dodatkowe czynniki zewnętrzne...niestety wszystko co jest dodatkowym silnym bodźcem może powodować nasilenia zmian ukrytych pod rożnymi objawami...z mojej obserwacji wynika,iż każda patologia wzmacnia się wystawiona na niekontrolowane działanie np w tym przypadku burzy magnetycznej ....

wibi
śmiem przypuszczać iż ...wzrasta tęż ilość ujawniających się objawów mogących wskazywać na poważne choroby lub zespoły chorobowe...dotyczy to np. chorób neurologicznych,autoimmunologicznych ,nowotworowych....

Dobre wnioski wyciągasz, ale czy też zmiany nowotworowe? Tego nie wiem.

Ogólnie burze GM osłabiają organizmy i wtedy człowiek jest bardziej podatny na wszelkie infekcje, układ immunologiczny gorzej pracuje. Dlatego dobrze jest wtedy zażywać dużo witamy C.

Jeśli kogoś pobolewają "kości" jak są silne burze GM, to może być pewien, że za 10 lat, będzie już mocno czuł burze GM poprzez bóle stawów i/lub kręgosłupa.

Burze GM bardzo mocno wpływają na stan emocjonalny ludzi.
Jeśli w jakichś rodzinach są problemy, które nawarstwiają się od jakiegoś czasu, to w trakcie burz GM następuje kumulacja. U ludzi narasta agresja i zmniejsza się tolerancja. W jednych rodzinach kończy się kłótnią, w innych noże i siekiery idą w ruch. Gorzej, jak dzieci przez to cierpią.

Wszystkie osoby z upośledzeniem umysłowym powinny być wtedy pod stałym nadzorem. Osoby takie w trakcie burz GM "nabierają odwagi" i robią coś, na co wcześniej nie mieli odwagi, ale mieli już to zaplanowane. Dlatego jest tak dużo nożowników w trakcie burz GM.

Jeśli ktoś miał głęboką depresje, to w trakcie silnej burzy GM może popełnić samobójstwo. Mózg jest wtedy "zamulony", więc płat czołowy słabo pracuje, a to prowadzi do totalnego braku możliwości rozwiązania problemów. Takie zapętlenie się coraz gorszej analizy prowadzące do zdania sobie racji, że nie mamy już siły na rozwiązanie tych problemów. No i samobójstwo gotowe.

...niestety wszystko co jest dodatkowym silnym bodźcem może powodować nasilenia zmian ukrytych pod rożnymi objawami...

z mojej obserwacji wynika,iż każda patologia wzmacnia się wystawiona na niekontrolowane działanie np w tym przypadku burzy magnetycznej ....

Dokładnie tak.

Już trochę lat analizuję te wpływy, z tysiącami ludzi rozmawiałem, mamy już sporo informacji.
Byłoby na kilka dni opowiadania ;-)
Edytowane przez wibi dnia 23-04-2017 01:14

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.11
5,111,930 unikalnych wizyt