Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Drukuj temat
Odczuwanie burz geomagnetycznych
eveden
Witam. wczoraj niestety nie zdołałam nic napisać. ..rano brrr ludzie mało przytomni mnie głowa próbowała eksplodować,a w pracy strajk urządzeń od 11 tej. kompatybilności urządzeń z komputerem - nic nie chciało działać jak powinno...i jeszcze piec akumulacyjny sterowany elektronicznie wydawał odgłosy kompletnie nie do zniesienia, głowa pękała...i tak walka z niby martwymi acz złośliwymi przedmiotami ,a w międzyczasie próby logicznej komunikacji z ludźmi wypełniły czas pracy ....wprawdzie wszystko można zwalić na po świąteczny rozgardiasz..ale jaki to rozgardiasz raczej nazwałabym to zero jedynkową przypadłością....zera zostały ,jedynki pouciekały Frown ...potem niewiele lepiej...mój mózg też nie był kompatybilny i to co miałam zrobić w pracy musiałam kończyć w domu...niestety ze względu na ,że to się mówi szło mi to jak flaki z olejem skończyłam grubo po 1 wszej w nocy.
Dzisiaj po 11 tej wizyta u starszej pani, która w normalnych warunkach jest głucha jak pień ,ale zauważyłam ,ze słyszy ,gdy coś się dzieje na słońcu...i dzisiaj starsza pani słyszała bez aparatu.. (ale za to jej nadpobudliwe nogi nie dawały spokoju )....za to w telefonach pogłos jak z brzucha wieloryba ,nie daje mi się komunikować ... "eh jak nie urok to wybuchy na słońcu Shock"Pozdrawiam i wracam do pracy...zaległości się spiętrzyły a za oknem wieje ...dobrze że przestało sypać...i wiadomość speca od pieców ...trzeba nowy zegar czasowy bo ten stary(3 letni) elektroniczny wyzionął ducha....no cóż...jak nie urok...Wink

wibi
Zwracajcie uwagę na dokładny czas wystąpienia gwałtownych bóli głowy, tzw. ukłuć.
Powinny powoli pojawiać się.

dbuba
Cały dzień z dużymi zawrotami głowy. Bóle g. od ok 14 do 18. Krótkie, silne, szybko niknące. Miałam dziś ważne wyjście ale nie poszłam, nie byłam w stanie. Usnęłam ok 17,30. Kiedy się obudziłam ok 18,30 ból ustał. Za to mam bębny w prawym uchu. Buczy i bębni. Niski męczący ton. Dziecię (24l.) cały dzień z bólem głowy.
Czasem w ludziach, nagle tak, zajdzie zmiana, ... i zrzucają swe przebrania ...

inanord
Wczoraj też był raczej ciężki dzień. Mój tato zrobił mi straszną awanturę o nieodpowiedni makaron w zupie. Nerwy zupełnie nieadekwatne do przedmiotu nieporozumienia.
Natomiast w poniedziałek prawie cały dzień przespałam, nie mając na nic siły. No i kilka razy bolała mnie głowa.

podnosalem.strefa.pl
inanord
Dzisiaj dla o.dmiany boli mnie głowa. Z różnym nasileniem

podnosalem.strefa.pl
haway
Dzisiaj około godziny 17:00 czasu pl 2 baby w domu zasnęły. A w nocy wystąpiła agresja.

pietro
Jeśli chodzi o ukłucia w głowie, to miewam dość często, jakoś wcześniej nie wiązałem ich ze zmianami pola i przez to dokładnie nie pamiętam, ale dziś pojawiły się około 20-21godz. Ogólnie totalna beznadzieja...

eveden
Witam,niestety drugi dzień pod rząd praca ciągnie jak.....spaghetti i jeszcze godzinkę temu awariaFrown komp się zawiesił nie zacytuje ..tego co w furii wyrzuciłam w jego stronęAngry skończyłam,na szczęście bez uszkodzenia urządzenia młotkiemsiekiera ale nasiliło się nieprzyjemne uczucie w głowie ból z mrowieniem i świszczy piszczy niech to! dzisiaj nakłada się RMf z UKF ,a przykrywka na głowie podskakuje z nadmiaru pary,głowa pod kran i spać...pozdrawiam i kolorowych snów Cool Grunt to nie dać się zwariować Grin

burachmura
19-04: samopoczucie fizyczne znakomite, za wyjątkiem potwornej senności ok. godz. 12. Psychicznie - neutralnie. W pracy jadę na osiągnięciach z zeszłego tygodnia, trochę się obijam, ale pracuję poprawnie. W miarę dobrze idą mi elementy twórcze, zdecydowanie gorzej odtwórcze - rozkojarzam się, wracam po kilka razy do punktu wyjścia. Z większą odwagą patrzę w przyszłość, robię nieśmiałe plany. Po godz 10 stałam się rozkojarzona i ożywiona. Podczas potwornej senności ok. 12, jaka mnie dopadła, przez godzinę nie zrobiłam dosłownie nic, bezmyślnie klikałam z jednego programu na drugi żeby robić pozór, że pracuję. Przyszedł klient i domagał się kawy, czym wywołał moją irytację i smutek, oczywiście nie dałam po sobie poznać niechęci, ale zrobiłam to resztką woli. Wydało mi się zadaniem ponad siły, że muszę zrobić kawę i że będę musiała umyć po tym kliencie naczynie (u nas w firmie każdy sprząta sam po swoich klientach). ok. 14 po apatii i zniechęceniu nie było śladu - zmobilizowałam się do pracy. Po południu - precyzyjne, skuteczne i krótkie zakupy, wieczorem czas spędzony w miłym towarzystwie przy grze planszowej oraz ćwiczenia - czułam się bardzo dobrze, stąd ocena dzisiejszego samopoczucia w sumie jako neutralne.

wibi
pietro napisał(a):
Jeśli chodzi o ukłucia w głowie, to miewam dość często, jakoś wcześniej nie wiązałem ich ze zmianami pola i przez to dokładnie nie pamiętam, ale dziś pojawiły się około 20-21godz. Ogólnie totalna beznadzieja...

To rozbłyski gamma powodują, więc pojawiają się przy aktywnych plamach na Słońcu.
Teraz od wschodu zbliża się taka do nas, jeśli nie uspokoi się, to będzie więcej tych ukłuć.

inanord
Dzisiaj o 3-3.30 w nocy mój tata miał koszmarne sny, obudził się i długo nie mógł zasnąć co raczej rzadko mu się zdarza.
Mnie też bolała w nocy głowa.

podnosalem.strefa.pl
haway
Dzisiaj ilość błędów stylistycznych i gramatycznych, w wypocinach ludzi na forach i fb, jest znacznie więcej niż w ostatnich tygodniach.

petrus13
Wink
http://forum.losy...post_67347

eveden
Witam.Rano nawet spokojnie z wyjątkiem mojego stareńkiego psa który zadziwia mnie kiedy energią tryska od rana w super humorku , podskakuje na swoich trzęsących się łapkach w góre jak szczeniak,i jest cały uśmiechnięty , kotka zaskoczona jego niespotykanym nadmiarem energii paca go łapą by się opamiętał. W miarę normalnie no może z wyjątkiem lekkiej awanturki ok11 tej. do 14 tej w miarę potem wszyscy ziewali aż szczęki trzaskały w zwisach ,parę karetek na sygnale i ogólnie normalka no może z wyjątkiem napadów lekkiej arytmii , teraz znowu karetka 17.30 zwierzaki śpią jak susły ja mam koniec przerwy wracam do pracy....I na koncert Schuberta - symfonicznie(ale czuję że coś..e tam jak coś to będzie najwyżej akustycznie) .. .byle nie zasnącCool ....

inanord
Głowa to mnie boli całe popołudnie, aż miewam zawroty głowy.
I zapomniałam wcześniej napisać, że przed południem bez żadnego specjalnego powodu poszła mi krew z nosa i to tak obficie.

podnosalem.strefa.pl
ewamarta
Od 16 bolała mnie wściekle głowa, całe 3 doby, horor! potem do dziś średni ból lewej strony wraz ze szczęką + otępienie na maxa! do tego opóchlizna wręcz pijackaSmile Trudno cokolwiek robić, ociężałość. Codzienie u nas było słychać sygnał karetki, Tuż przed Niedzielą 2 pogrzeby. Mieszkam blisko Kościoła. Teraz nic.

wibi
Obserwujcie siebie i otoczenie 21 i 22 kwietnia, wtedy dziura koronalna najmocniej będzie oddziaływać.

eveden
Koncert ok...spokojnie sennie, dopiero przy samym końcu pobudka (prawdopodobnie ok. 21 wszej ludzie się poruszyli przeszedł szmer jak prąd , ktoś coś upuścił, kaszlnął szurnął ogólne wiercenie się ...po koncercie szybka akcja do garderoby ,ale bez przepychanek i agresji, Smile muzyka łagodzi obyczaje ... kolor nieba tylko dziwny ?( smogu nie ma) ok 22 giej, czerwono bordowy brrr paskudny...znajoma nie chce tego widzieć (bo widok jest jak upiorna poświata...z czernią w tle)w głowie szumi ...coraz mocniej...w domu kot zachowuje się jak pycho bzik ,a pies staruszek dostał znowu zastrzyk z dopalacza....a w telewizji hi hi Van Helsing czyli klimatycznie..Wink stary ale jary

haway
Przez tę symfonię spać nie mogę.

wibi
Piszcie, o której godzinie danego dnia wzrastają u Was szumy uszne i piszcie zgrubnie lokalizację (kraj). Czas proszę podawać jako lokalny lub uniwersalny (zaznaczyć).

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
5,111,931 unikalnych wizyt