Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Słońce - Szukamy -02-
wibi
Patrzcie pod kątem struktur, czy widać chociaż trochę trzeci wymiar.

WildLady
Zgadzam się z przedmówcami, w pierwszych dwóch bez trudu widać głębię, trzeci trudniejszy, ale niesamowite są te kształty, ja tam widzę tłum ludzi Smile

eveden
mimikra ....jeśli popatrzymy struktura powierzchni...lub pantera i jeszcze jakieś zwierzęta i dżungla...eh a może tylko faktura papieru lub jakiegoś innego materiału...poddaję się, dwa poprzednie super 3D,a to ostatnie to D...Frown

alsza
Pierwszy rekiny, drugi pingwiny, wspaniały, wyraźny obraz w 3D, natomiast z trzecim jest trudno, nie mogę osiągnąć takiej głębi jak w pozostałych, tło jakby w cienkie prążki lub siateczkę a co do kształtów, to w dolnym, lewym rogu widzę kształt podobny do motyla.
Natomiast to, co @milagros widziała, czyli głowę słonika, prawdopodobnie to ten sam kształt znajdujący się bardziej po prawej stronie obrazka, a mnie kojarzący się z sową, ale podejrzewam że nie to chodziło.
Oczy mi mocno łzawiły, więc musiałam przerwać wpatrywanie się...

setik

wibi napisał(a):
Potraktujcie to trochę poważniej, jeśli mam powiedzieć co to jest i co tam widać.

ja tu widze powierzchnie slonca

wibi

ja tu widze powierzchnie slonca

Więc zastosuj się do tego co napisałem w pierwszym wpisie, w przeciwnym wypadku nie dowiecie się tego, co tam jest.

pietro
Na pierwszym faktycznie dwie rybki, jakieś wodorosty i jaskinia, na drugim pingwin w przeręblu i 6 na lodzie, na 3 poległem, na razie...

wibi

wibi napisał(a):
.
.
.
Teraz popatrzcie na ten obraz i spróbujcie uzyskać głębię.
Jak się komuś cokolwiek uda, niech opisze to tutaj lub niech napisze do mnie na PW, jeśli się wstydzi.

Osoby, którym się nie uda, mogą poszukać sobie kształtów ;-)

s14.postimg.cc/eooe88yj1/Ser_01.jpg
Inne wyświetlanie: https://s14.postimg.cc/asb2c9djj/Ser_...Ser_01.jpg

Temat jest publiczny, czyli widoczny dla wszystkich.

Jeśli popatrzymy na Dopplergram z satelity SDO stosując metodę patrzenia taką, jak na auostereogramy, zobaczymy ogromne struktury magnetyczne, które powstają na skutek oddziaływań zewnętrznych. To te struktury są odpowiedzialne za powstawanie plam słonecznych i dziur koronalnych.
Owe struktury można również zobaczyć, gdy zrobimy film z bardzo wielu takich zdjęć i oglądniemy mocno go przyspieszając.
Dla Was była wersja nieruchoma. Osoby, które zobaczyły głębie, to zobaczyły właśnie te struktury.

s13.postimg.cc/vjz5x13ib/Ser_05.jpg

Fragment ten wycięty był z tego miejsca.
s13.postimg.cc/tfesvyhb7/Ser_06.jpg
Jest to Dopplergram Słońca z 30 stycznia 2018 roku, z godziny 20:41:15 UTC

setik
Zmarnowalem troche czasu wpatrujac sie w 3 obrazek,
juz widzialem literki: losy ziemi wibi pozdrawia

wibi
:-)

pietro
He ja nawet obcego widziałem , takiego białego jak duch Smile Nie wspomnę o różnych twarzach, był nawet nazista w mundurze

eveden

wibi napisał(a):
[quote]wibi napisał(a):

Jeśli popatrzymy na Dopplergram z satelity SDO stosując metodę patrzenia taką, jak na auostereogramy, zobaczymy ogromne struktury magnetyczne, które powstają na skutek oddziaływań zewnętrznych. To te struktury są odpowiedzialne za powstawanie plam słonecznych i dziur koronalnych.
Owe struktury można również zobaczyć, gdy zrobimy film z bardzo wielu takich zdjęć i oglądniemy mocno go przyspieszając.
Dla Was była wersja nieruchoma. Osoby, które zobaczyły głębie, to zobaczyły właśnie te struktury.

s13.postimg.cc/vjz5x13ib/Ser_05.jpg

Jest to Dopplergram Słońca z 30 stycznia 2018 roku, z godziny 20:41:15 UTC

Jednak słonko! ..widziałam przecież" sylwetki "na jasnym tle...o mało nie oślepłam od tego wgapiania się..a potem to już wyobraźnia się rozbuchała Wink
Wibi dzięki,przynajmniej synapsy mi się pomnożyły od główkowania Smile

Dawid56
Pierwsze dwa obrazy - potwierdzam rekiny albo w ogóle jakieś ryby
2 ptaki.
A trzeci???
Mam taką specjalną technikę patrzenia tzw . wolnym okiem żeby obraz z jednego oka nakładał się na drugi.Niekiedy doświadczenia widzenia głębią robię patrząc np na pustą kartkę w kratkę albo w łazience na białe kafelki - też można dojrzeć głębię.
Co do trzeciego obrazu na razie nie zestraja mi się , ale będę próbować:
Ciężko , bardzo ciężko było.Widzę głębię i z wielkim trudem udało mi się w środku obrazu dostrzec jakby konia.Na początku widziałem głowę niedźwiedzia i po prawej stronie jakby gwiazdy( ę).

Dawid56

wibi napisał(a):

Wibi celowo odpowiedziałem co widziałem na obrazie zanim przeczytałem Twoją odpowiedź o strukturach magnetycznych, jednak potwierdzam że widziałem głębię( być może nie było jednak jakiś konkretnych obrazów- można było wszystko zobaczyć).

Przejdź do forum: