Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
>-Tylko dla zarejestrowanych-<
pietro
Nie przeczę, na pewno pomocny dla ludzi mających problem z czytaniem itp.

wibi

pietro napisał(a):

Nie przeczę, na pewno pomocny dla ludzi mających problem z czytaniem itp.

Również dla ludzi, którym męczy się wzrok przy ekranie, a szczególnie przydatny może być dla tych, co codziennie bardzo dużo czytają.

eveden
Spróbowałam,faktycznie tnie jak karabin maszynowy.Pomijam poprawność czytania nie czepiajmy się,ale po chwili przerywa nie wiem dlaczego?Owszem przydatny dla ludzi niedowidzących lub takich co to przy robieniu porannej kawy będą słuchać zamiast wiadomości. Owszem pomysł fajny dla przyciągnięcia nowych czytelników,ale może jednak jest lepszy program chyba że incydentalnie dzisiaj wystąpiło zawieszanie się podczas czytania .("lektorka" ma miły głos to na plus Smile )

wibi

Spróbowałam,faktycznie tnie jak karabin maszynowy.Pomijam poprawność czytania nie czepiajmy się...

Przerywa, gdy internet fiksuje, jeśli internet poprawnie działa, moduł płynnie czyta.

ale po chwili przerywa nie wiem dlaczego?

Zbyt długie pingi masz w swojej sieci, w takim przypadku moduł przerywa działanie.

Moduł bierze tekst i wysyła to na zdalny serwer, po czym otrzymuje "dźwięk" do odtworzenia.

Jest to wyjątkowo dobry moduł i przy dobrym internecie działa wyśmienicie, a wiem co mówię.

lektorka" ma miły głos to na plus

Mam jeszcze przyjemny głos męski z serwerów Google - taki jaki jest w translatorze: https://translate.google.com/#pl|en|

eveden
Niestety dzisiaj fiksujeFrown jeśli uważasz że to własnie ten moduł jest dobry to sądzę ze znasz się na tym najlepiej i jestem za, a pro po głosu to daje łapkę za damskim,męski z translatora drażni ucho...jest w nim coś co przy dłuższym tekście może być drażniące.Pozdrawiam serdecznieSmile

milagros
U mnie dział płynnie, nic nie fiksuje. Mi pasuje. Czasami mam dość kompa i chętnie posłucham co jest napisane, by odciążyć oczy. Jestem za. Kobietka rzeczywiście ma przyjemną barwę głosu.

wibi

milagros napisał(a):

U mnie dział płynnie, nic nie fiksuje. Mi pasuje. Czasami mam dość kompa i chętnie posłucham co jest napisane, by odciążyć oczy. Jestem za. Kobietka rzeczywiście ma przyjemną barwę głosu.

Nareszcie ktoś zgodnie z moimi założeniami i odczuciami pisze ;-)

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.04
6,853,894 unikalne wizyty