Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Forum serwisu LosyZiemi.pl » Tematy związane z Forum » TP*** Komunikaty
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Tylko dla zarejestrowanych
wibi
Od jakiegoś czasu ktoś nas odwiedza na Forum z Kirgistanu, a przynajmniej IP na to wskazuje.
Jeśli to nie jakieś proxy w celu ukrycia lokalizacji, to proszę o kontakt. Rejon ten interesuje mnie pod kątem własnych pomiarów magnetometrycznych.

wibi
Z powodu niedokończenia zbiórki na kwiecień, Forum zostaje zablokowane.

wibi
Forum zostało odblokowane.
Jeśli aktualna zbiórka do 15 maja włącznie nie osiągnie minimum, Forum znów zostanie zablokowane.

wibi
Z powodu niedokończenia zbiórki na maj, Forum zostaje zablokowane.

wibi
Osoby z listy VIP mogą otrzymać dostęp do Forum.
Osoby takie powinny skontaktować się ze mną poprzez PW (Prywatną Wiadomość).

Na listę VIP trafiają osoby wspomagające finansowo Serwis i Forum.
Po dwóch miesiącach wspomagania z rzędu, osoby takie otrzymują dostęp do Strefy VIP, gdzie znajdują się niepublikowane w LZ informacje.

wibi
Z powodu małej aktywności, planuję na jakiś czas całkowicie wyłączyć Forum albo zabrać dostęp publiczny.
Jeśli chcecie, żeby Forum nadal było dostępne, zwiększcie swoją aktywność.

xena
Z moją aktywnością będzie ciężko do końca sierpnia, bo będę w środku lasu z kiepskim wifi.
Wszystko ma swój czas pod Słońcem...

wibi

xena napisał(a):
Z moją aktywnością będzie ciężko do końca sierpnia, bo będę w środku lasu z kiepskim wifi.

Na Forum jest 1647 osób, z tego 912 systematycznie się logujących, więc niech tylko 1% zacznie być aktywny, to już będzie dobrze.
Żeby zaglądać na stronę trzęsień ziemi: https://www.emsc-csem.org/Earthquake/
i wkleić informacje o "wyjątkowym" zjawisku, nie trzeba być ekspertem, trzeba po prostu chcieć.
Podobnie jest ze Słońcem: https://sdo.gsfc.nasa.gov/data/aiahmi/

Jeśli nie będzie nic ze strony czytelników, to albo zamknę na jakiś czas Forum, albo po prostu sam tu przestanę pisać i tak się to zakończy.
Naprawdę nie lubię, jak setki osób tylko biorą informacje i kompletnie nic od siebie nie dają - tłumacząc, że się nie znają.

wibi
Forum na jakiś czas zostaje zablokowane dla osób bez dodatkowych uprawnień.

wibi
Forum zostaje odblokowane.
Osoby zalogowane mają dostęp do większej ilości tematów.

wibi
Udostępniłem cały dział "Przygotowania na wypadek kataklizmów".
Jeśli będzie tam jakaś aktywność nowych osób, dział pozostanie publiczny, a jeśli nie - znów na rok trafi na specjalne uprawnienia.

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.04
6,635,606 unikalne wizyty