Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Forum serwisu LosyZiemi.pl » Przygotowania na wypadek kataklizmów » TP*** - Narzędzia
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Zestaw to w zestaw
tasman
Dziękuję za odpowiedź. Ja też mieszkam w Cork. Pozdrawiam.
Edytowane przez tasman dnia 07-11-2018 23:00
 
tasman
Proste pułapki na ptaki:

https://www.youtu...8OFuekSidY
https://www.youtu...-1M_hNPAHE
https://www.youtu...S7g0e_C9RY
 
Ori
Ze względu na galopujące ceny energii elektrycznej przyszłość widzę w ciemnych kolorach i choć mamy już XXI w. bardzo realne jest przejście gospodarstw domowych na lampy naftowe, krzesiwo i łuczywo. Jestem przygotowany.
i.postimg.cc/DSqqZDNV/LAMPA.png
Przyczyna źródłem wszelkich skutków.
 
wibi
:-)
 
alsza
Przezorny, zawsze ubezpieczony)))).
 
eveden
Lampe naftowa, mam! Po dziadku(wprawdzie nie mam nafty,ale mam zamiar jutro zakupić w aptece. krzesiwo hym też chyba mam... jakiś kamień leży w łazience przytachany z wakacyjnej wyprawy sztuk trzy.
Wprawdzie noża z tak ślicznie zdobionym ostrzem brak(dysponuję kompletem z zastawy stołowej) i dłuta też nie posiadam, a zwłaszcza tak zdobionego misternie .(śliczne zazdroszczę)
Z trójzębem poradzę sobie ..pozbawiając zęba zastawowy widelec. Wprawdzie nie wiem do czego ma służyć przy krzesaniu ognia, ale niech tam ,mam.Smile
Puszkę po groszku bonduelle posiadam, wepchnęłam groszek na kolację..puszka została...i pędzelki tez mam.!akwarelki kiedyś popełniałam zostały...
Drogi OriSmile pozdrawiam serdecznie i melduję prawie pełne przygotowanie na wypadek braku energii w mieście, tylko proszę o instrukcję obsługiSmile co do czego i jak Wink mam problem z łuczywem?

Ps. A na serio , dzisiaj w mieście iluminacja świąteczna pożera prąd w ilościach niemożebnych...i zamienia w smogShock czyli katastrofalny brak przezorności co do katastrofy w przyszłości.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.04
6,635,604 unikalne wizyty