Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Forum serwisu LosyZiemi.pl » Przygotowania na wypadek kataklizmów » TP*** - Jedzenie i napoje
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Jedzenie
Ori
Dzisiaj zwróciła się do mnie moja znajoma z zapytaniem typu: szanowny panie Rumian, czy mogę zajść w ciążę w toalecie męskiej?....ależ tak droga pani ! oczywiście, że można, ale znam o wiele przyjemniejsze do tego celu miejsca....odpowiedział pan Rumian, albo ...szanowny panie Rumian, czy można zajść w ciążę od kropli Waleriana?....ależ tak droga pani, pod warunkiem, że Walerian nie skończył 70 roku życia!.... więc ta moja znajoma zadała mi pytanie czy może pić surowy żur i czy może go pić pomimo problemów ze stawami ?....

Odpowiedziałem jej w te słowa: żur to w przeważającej skali bakterie kwasu mlekowego i nie tyle można co nawet trzeba ponieważ bakterie kwasu mlekowego degradują szczawiany. Bakterie kwasu mlekowego nie tylko oczyszczają organizm z toksyn, ale też wzbogacają organizm w mikroflorę, która zasiedla wszystkie jelita a szczególnie jelito grube. Ponadto rozkładają cukry, o czym już mówiłem przy okazji picia zakwasu z czerwonych buraków, że bakterie kwasu mlekowego rozkładają cukry i picie czerwonego zakwasu jest bezpieczne dla diabetyków. Cukry w przeważającej skali są odpowiedzialne za stany zapalne stawów. Ponadto żur to najlepszy specyfik na odchudzanie droga pani! ...co ją wielce ucieszyło))))).

Jeszcze raz przypominam, że picie żuru, ale i spożywanie wszelkich kiszonek pod przeróżną postacią to bardzo dobre rozwiązanie na wszelką przypadłość. Picie żuru uratowało Słowian od dżumy, która nawiedziła Europę w XIV wieku, ale to już inny temat.
Jednym słowem, pijmy żur, ale ten przez nas samych zrobiony, jako remedium na wszelkie dolegliwości. Nie neguję ogromnych osiągnięć medycyny współczesnej, ale wspomagajmy ją odpowiednim odżywianiem a będziemy w stanie równowagi z naturą, której częścią jesteśmy.
Przyczyna źródłem wszelkich skutków.

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.03
6,635,642 unikalne wizyty