Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Forum serwisu LosyZiemi.pl » Parapsychologia i ukryte funkcje mózgu » TP*** Szyszynka - Naturalny bio-czujnik
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Szyszynka w mózgu
windu

Kokain napisał(a):
Zacznę od tego , że szyszynka jest jednym z najczęściej powtarzanych elementów nazwijmy to "zdobniczych" w sztuce praktycznie wszystkich kultur i religii świata.

Wrzucę tutaj wiele zdjęć, na każdym z nich widnieje SZYSZKA. Zwróćcie uwagę na rozpiętość kultur, religii i czasu w historii człowieka.


0.tqn.com/d/ancienthistory/1/0/W/W/2/handofsabazius_800.jpg
Kult Dionizosa

.......................................
CDN. )


Witam,

to już któryś raz z kolei gdy napotykam na forach, stwierdzenie iż rzeźby te przedstawiają właśnie szyszynkę. Skąd ta pewność? Czy ktoś dotarł do współczesnego artysty, np tego który tworzył owe biurko dla Hitlera, rzeźbę powiedzmy szyszynki dla watykanu? Przecież nie przypadkowo właśnie taka a nie inna rzeźba, symbolizująca bez wątpienia COŚ (być może szyszynkę) znalazła się tam.
 
pyroaniah
Z moich wyjazdów do pracy w Reine (Lofoty, Płn Norwegia, za kołem podbiegunowym) wywnioskowałem, że długotrwała ekspozycja na światło słoneczne w warunkach obniżonej ochrony przed uV (cieńsza atmosfera oraz słabsze pole magnetyczne), ponieważ mieszkańcy wysp ewidentnie tracą wzrok szybciej niż norwedzy kontynentalni. Z drugiej strony na 5 zamieszkałych wysp przypada 3 (!!!!) policjantów, nikt nie zamyka samochodów, domów, rzeczy pozostawione na widoku czekają na właściciela... Uzbroiłem się w pomarańczowe okulary ochronne (filtr uv 400). Zanotowałem hmmm.. zmianę mojego charakteru, niesamowitą odpornosć fizyczną (15-17h w pracy 6 dni w tygodniu), częste stany euforyczne wyzwalające niesamowitą siłę (wierzcie lub nie, pobiłem z kumplem płetwonurkiem rekord wyspy w rzucaniu drzewami) oraz uaktywnienie wtedy jeszcze przeze mnie nie rozumianych zdolności.
Dodam także że widziałem potomka trolla górskiego i kobiety ludzkiej, co zmieniło mój światopogląd... 70 lat, nietypowe owłosienie, buty clowna, 2,30m wzrostu i łapy jak bochny chleba z owłosieniem a'la hobbit. Nie wolno było robić zdjęć.
 
wibi
Bardzo ciekawe to co napisałeś, ale poniższy opis to mnie rozbawił Smile

Dodam także że widziałem potomka trolla górskiego i kobiety ludzkiej, co zmieniło mój światopogląd... 70 lat, nietypowe owłosienie, buty clowna, 2,30m wzrostu i łapy jak bochny chleba z owłosieniem a'la hobbit. Nie wolno było robić zdjęć.
 
andi
Nie proponuję wpatrywanie się w słoneczko bez żadnych okularów z filtrem+ przyciemnienie.
Dokładnie ulega uszkodzeniu plamka żółta. Pojawiają się tzw. mroczki- może też doprowadzić do dużego upośledzenia widzenia.
Kilka przypadków znam. Spójrzcie na wyprawy polarników jak się zabezpieczają.
Pozdrawiam Andi
 
alsza

andi napisał(a):
Nie proponuję wpatrywanie się w słoneczko bez żadnych okularów z filtrem+ przyciemnienie.
Dokładnie ulega uszkodzeniu plamka żółta. Pojawiają się tzw. mroczki- może też doprowadzić do dużego upośledzenia widzenia...


Zgadzam się całkowicie ,chociaż ponoć bruni3 to nie zaszkodziłoWink.Można jednak patrzeć z korzyścią dla zdrowia w sposób ,który opisał Ori w poście 60.
 
petrus13
Co do szyszynki ciekawie jest to ujęte na stronie
https://portal.ab.../szyszynka

Dopiero w XX wieku udało się lepiej poznać budowę i funkcje szyszynki, jednak w pewnych kręgach wciąż uchodzi za magiczny organ, który pozwala np. na jasnowidzenie i pozwala wkroczyć w świat mistycyzmu.

Nie wnikając, czy jesteśmy "pewnymi" czy "niepewnymi " kręgami, pozostańmy na Ziemi ( obłoki zostawmy pilotom ) Wink
A tak, po chłopsku, dlaczego latem, na wakacjach jesteśmy szczęśliwsi, uśmiechnięci ? Bo więcej (dużo więcej Smile ) czasu spędzamy na dworze, na słoneczku i nie mamy czasu wgapiać się w ekrany plazm czy laptopów. I tylko snobizm powoduje stwierdzenia, że lepiej wypoczniemy na Bahama niż w Koziej Wólce np.
Edytowane przez petrus13 dnia 11-01-2018 13:58
 
wibi
DMT jest naturalnie syntetyzowane w szyszynce znajdującej się w mózgach ssaków
https://losyziemi.pl/dmt-jest-natural...ach-ssakow
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
7,187,865 unikalne wizyty