Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Drukuj temat
Wykrywanie promieniowania docierającego do Ziemi
Konwalia
A czy oprócz Pana wibiego jest ktoś chętny na konwersację i kontynuowanie tematu?

wibi
jak nas chronić w przypadku zaniku pola magnetycznego przed promieniowaniem docierającym do Ziemi.

Podobne pytanie można zadać: czym będziemy oddychać, jeśli zabraknie tlenu w atmosferze?
Gdyby coś takiego się zdarzyło, w obu przypadkach będzie koniec cywilizacji.

Na oba pytania jest prosta odpowiedź:
Nie warto tym się przejmować, ponieważ ani pole magnetyczne Ziemi nie zaniknie, ani tlenu nie zabraknie.
Więc dyskusja moim zdaniem jest zbędna.

Dormane
Konwalia, w tym filmie prowadzący odnosi się do teorii wykładanych przez dr Aleksandra Woźnego i w nich możesz znaleźć odpowiedzi, np. https://youtu.be/...
Oglądając tak z głową, co można zrozumieć, a w co nie ma potrzeby wierzyć.
Edytowane przez Dormane dnia 20-05-2018 13:05

dbuba
Dormane napisał(a):
Konwalia, w tym filmie prowadzący odnosi się do teorii wykładanych przez dr Aleksandra Woźnego

No obejrzałam, tylko jedno pytanie, kto to jest? Nie znalazłam nigdzie wzmianki o tym człowieku. Jak się pisze tytuł naukowy to i poparcie tegoż gdzieś powinno być. Przeszłam przez 10 str. w necie i nic. Jedynie filmy z tym Panem. Więc ponawiam pytanie Kto to jest? Jakim cudem ci wszyscy cudotwórcy są po radzieckich szkołach? czy tak jak Ziemba jest doktorem od hipnozy i z hipnozy ma tytuł naukowy?

wibi
Dormane napisał(a):
Konwalia, w tym filmie prowadzący odnosi się do teorii wykładanych przez dr Aleksandra Woźnego i w nich możesz znaleźć odpowiedzi, np. https://youtu.be/...
Oglądając tak z głową, co można zrozumieć, a w co nie ma potrzeby wierzyć.

Rzadko oglądam takie materiały, ale oglądnąłem.
Do połowy było łączenie i modyfikowanie teorii, które są używane, ale do tego stopnia, że facet wyciąga wnioski z pseudoteorii opartej na teorii, która oparta jest na innej teorii. To nawet bajką nazwać nie można.
Ale po połowie to już "bajdy" nieziemskie, śmierdzące ezoteryką i idiotyzmem.

Standardowo stosują psychologiczne podejście opierające się na przedstawieniu faktycznych informacji, które są dla wszystkich zrozumiałe i płynne przejście do niezrozumiałych dla przeciętnego Kowalskiego spraw.

Ogólnie mówić, to bzdury i chore bajki.

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.03
6,191,403 unikalnych wizyt